Opis portalu

Portal poświęcony jest kobietom w ciąży, spodziewających się dziecka oraz wszystkim osobom wychowującym dzieci.

Porady zawarte na blogu oparte na doświadczeniach własnych i pisane na podstawie opinii znajomych, będących rodzicami. W każdym odosobnionym przypadku dziecko reaguje inaczej, dlatego nie ponosimy odpowiedzialności za skuteczność umieszczonych porad oraz konsekwencji wynikających z ich zastosowania. Materiały mają charakter informacyjno-edukacyjny i nie zastąpią fachowej porady medycznej dlatego przed zastosowaniem się do porad umieszczonych w serwisie należy skonsultować się z lekarzem.

Porady z życia wzięte pozwolą na zapoznanie się z nowościami na rynku, okażą się niezwykle pomocne w wielu czynnościach, związanych z pielęgnacją, doborem sprzętów, mebli i kosmetyków. Blog zawiera wskazówki dla nowo upieczonych rodziców, odnośnie porad zdrowotnych, rozwoju dziecka i emocji kobiet. Własne doświadczenie i oparte na przeżyciach innych mam stanowią praktyczne wsparcie w przypadku niewiedzy i bezradności.

Okres ciąży, poród, pojawienia się noworodka, kolejne lata z życia dziecka – nie musisz przez to przechodzić sama, wyciągamy do Ciebie Droga Mamo pomocną dłoń.

Błędy wychowawcze są nieuniknione i każdy najlepiej uczy się na własnych. Porady napisane zostały w celu ukazania niektórych problemów, z którymi najczęściej borykają się rodzice, a nie mają w bliskim otoczeniu znajomych z małymi dziećmi, z którymi mogliby podzielić się spostrzeżeniami. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z tematyką i życzę udanej lektury.